Rejestracja Pobierz grę


SKILL

Inne

Klasy

Podstawowe informacje o jednostkach specjalnych (klasach) dostepny w grze.
 

Delta

1st Special Forces Operational Detachment-Delta (Airborne), w skrócie 1st SFOD-D (A) lub najprościej Delta Force to amerykańska jednostka specjalna działająca głównie poza granicami kraju. Jej zadania to odbijanie zakładników oraz rozbijanie organizacji przemycających broń atomową.

 

 

 

Specnaz

To Rosyjskie siły specjalne Specnaz (Siły Zbrojne Specjalnego Przeznaczenia) dzielą się na, komandosów i zagranicznych szpiegów. Ich specjalizacja to infiltracja, konflikt asymetryczny i walka z terroryzmem.

 

 

 

 

SAS

Special Air Service (SAS) to siły specjalne Armii Brytyjskiej utworzone podczas II wojny światowej w roku 1941. Ich specjalizacja to rekonesans wojskowy, sabotaż za liniami wroga oraz wyzwalanie więzionych żołnierzy i cywilistów. SAS jest jedną z najbardziej doświadczonych i najstarszych aktywnych jednostek specjalnych na całym świecie.

 

 

 

 

GIGN

Groupe d’intervention de la gendarmerie nationale (GIGN) to siły specjalne Francuskiej żandarmerii specjalizujące się w walce z terroryzmem, odbijaniem zakładników oraz ochronie wysoko postawionych członków Rządu. Wspólnie z innymi jednostkami działa na rzecz organizacji policyjnej ATLAS.

 

 

 

 

GAFE

Grupo Aeromóvil de Fuerzas Especiales (GAFE) to jednostka armii meksykańskiej rekrutowana z sił specjalnych na całym świecie. Jednostka ta dzieli się na regularnych i zaawansowanych żołnierzy oraz weteranów. Regularni żołnierze stanowią bardzo lekką piechotę, zaawansowani są zazwyczaj instruktorami w średnich szeregach a weterani piastują naczelne dowództwo oraz odpowiedzialni są za tajne operacje wojskowe.

 

 

 

UDT

Amerykańskie siły specjalne marynarki wojennej ”Underwater Demolition Team„ (UDT) powstały podczas II wojny światowej i brały udział w wojnie Wietnamskiej i Koreańskiej. Oddział ten specjalizuje się w rozbrajaniu min i likwidacji artylerii. W ten sposób przygotowuje wrogie tereny na wkroczenie oddziałów desantowych.